چرا باید زبان آلمانی بخوانیم؟

با یادگیری هر زبان جدید دنیای جدیدی برای شما به ارمغان می آید. اگر دوست دارید بدانید مزایای زبان آلمانی چیست و یادگیری آن چه کمکی به شما خواهد کرد، این مطلب را بخوانید.

شاید به شما گفته باشند که یادگیری زبان آلمانی واقعا سخت است، یا اینکه با شنیدن صحبت کردن یک فرد آلمانی‌ تبار، این حس به شما دست داده است که یادگیری این زبان کار شما نیست. اما در اینجا به حقیقت کوچک آشکار شده ای اشاره میکنیم: یادگیری زبان آلمانی برای گویشوران انگلیسی راحت است.هزاران کلمه‌ای وجود دارد که مشابه یکدیگر هستند. برای مثال، کلمه انگلیسی chin در آلمانی Kinn است. Water در آلمانی به صورت Wasser و father به شکل Vater است. پس یادگیری آلمانی خیلی سخت نیست.
زبان آلمانی و انگلیسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زبان آلمانی بیشترین تعداد متکلم در اتحادیه‌ی اروپا را دارد (بیشتر از زبانهای انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی).آلمانی زبان بومی کشورهای آلمان، اتریش و بخش قابل توجهی از سوییس است. در نتیجه آلمانی بیشترین تعداد گویشوران بومی را در تمام اتحادیه‌ی اروپا دارد. به همین خاطر است که آلمانی در کنار انگلیسی و فرانسوی زبان رسمی اتحادیه‌ی اروپاست.مردم زیادی در اروپای مرکزی و شرقی یادگیری آلمانی به عنوان زبان دوم را انتخاب کرده‌اند. خارج از اتحادیه‌ی اروپا سومین زبانی است که مورد آموزش قرار می‌گیرد.

 

 

چرا زبان آلمانی بخوانیم ؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چه کسی گفته باید پول زیادی صرف کنید تا تحصیلاتی عالی داشته باشید؟یکی از دلایلی که آلمانی چنین جایگاه بالایی در جامعه علمی دارد این واقعیت است که دانشگاه‌های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. در سال ۲۰۱۱، این کشور چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان خارجی بوده که دانشگاه های آلمانی اپلای کرده اند.علاوه بر آن در کشور آلمان برای تحصیلات تکمیلی، تعدادی دانشگاه‌ با هزینه بسیار پایین یا عدم وجود شهریه وجود دارد. هیچ تعجبی ندارد که محققان و پژوهشگران در آنجا گرد آمده‌اند! یادگیری زبان آلمانی برای صرفه‌جویی در هزینه های دانشجویی راه حل بسیار خوبی است.
برای مشاوره ی تحصیلی در آلمان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آلمان تنها یک گزینه مناسب برای افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند، نمی باشد، بلکه آن‌هایی هم که در دنیای کسب‌وکار هستند، می توانند این کشور را مورد توجه قرار دهند.آلمان بزرگترین شریک تجاری ایالات متحده است و همه چیز از اتومبیل و دستگاه‌های ماشینی گرفته تا محصولات شیمیایی و فلزات
 را صادر می‌کند.همچنین طبق قانون 2020 افرادی که دارای مدرک دیپلم هستند این فرصت را دارند تا با دانستن زبان آلمانی در دوره های کارآموزی (Ausbildung) شرکت کرده و در کنار آموزش به صورت تئوری و عملی از حقوق ماهیانه نیز برخوردار شوند.

   دوره های فنی آلمان که شما را برای ورود به بازار کار آماده میکند. کلیک کنید ⇒

جهت مشاوره و کارآموزی با شماره ی 36688798-031 تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره و کاریابی در آلمان، اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هر چند آلمانی ‌ها به تحلیل و عشق با منطق معروف هستند اما جهان آلمانی ها برخی از بزرگ‌ترین تفکرات ادبی، موسیقی، هنری و فلسفی را در تاریخ بشر به وجود آورده‌است. این زبان آثار هنری معروف گوته، کافکا و … است. این زبان، زبان مادری آهنگسازان موتزارت، باخ، شوبرت، بتهوون و واگنر بوده است. هنگامی که نخستین بار توسط کانت، هگل، نیچه، و هایدگر دست به قلم شدند، فلسفه انقلابی صفحات آلمانی شکل گرفت.