کارابی و کارآموزی در آلمان نیاز به دانش و مهارت مخصوص به خود را دارد.

WhatsApp Image 2021-02-07 at 15.45.23
کاریابی و کارآموزی در آلمان نیاز به دانش و مهارت مخصوص به خود را دارد. در این خصوص در سراسر آلمان کلاسهای آموزش بسیاری وجود دارد که با هزینه های نسبتا بالا برگذار میگردند. اداره کار آلمان برای متقاضیان کار را با ارائه یک پاکت حمایتی به این کلاسها میفرستد و هزینه این دوره ها را به عهده میگیرد. زیرا بر خلاف آنچه ما فکر میکنیم تخصص فنی در مصاحبه حرف اول استخدام را نمیزند. اینکه ما تا چه ژرفایی مهارت فنی و تخصصی داریم اکثرا در مرحله اول مطرح نیست.
WhatsApp Image 2021-02-07 at 15.45.25
آنچه مهم است دارا بودن مهارتهای دیگریست که ما قاعدتا به آنها توجه نمیکنیم. خواندن یک آگهی استخدام نیاز به یک شناخت عمیقتر دارد. زیرا آنچه که یک کارفرما در یک آگهی میگنجاند خالی از اهمیت نیست. نوشتن یک تقاضای کار دارای ضوابط مخصوص به خود هستند. زمانی که بیش از سیصد متقاضی برای یک موقعیت شغلی تنها یک نامه مینویسند باید از خود پرسید چه باید بنویسم تا نامه تقاضای من به سطل زباله انداخته نشود. و موارد بسیاری دیگر مانند قاعده سی وی موسسه ی سخن آوران .
 

دکتر محمد رضا مال منش کارمند اداره کار در آلمان با تخصص خویش در زمینه مهاجرت، کار و استخدام یک کارگاه آموزشی چهارساعته درباره استخدام و آنچه شما بایستی بدانید ارائه میدهد. او که بنیانگذار آکادمی دیوان – ماربورگ است در آکادمی خود همین دوره را در سطح ۴۰ ساعت ارائه میدهد و این کارگاه آموزشی استاندارد شده از طریق اداره کار پرداخت میشود.

جهت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید.